Nasi klienci

 

Od wielu lat współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Dzięki wszechstronnym umiejętnościom i profesjonalizmowi naszej kadry jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, specjalizujących się w różnych branżach.

Do naszych stałych klientów należą między innymi: Grupa Fiat Chrysler Automobiles, Delfo, Adler, Nemak, Enersys, Teksid Iron Poland, Eltek, Sews-Cabind, Brembo, Proma Poland, Bosmal, PG Silesia.

Poniżej listy referencyjne od niektórych firm, które nam zaufały.

referencje Adlerreferencje BCPreferencje Beckerreferencje Enersysreferencje Immergasreferencje Teksid Ironreferencje Valeoreferencje Delfo

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko