Pozostała oferta

 

Ponadto, nasza bogata oferta obejmuje:

 

  • Usługi tłumaczeniowe zwykłe (ustne i pisemne)

  • Usługi tłumaczeniowe przysięgłe (ustne i pisemne)

  • Krótko i długoterminowy wynajem tłumaczy ustnych na potrzeby firm

  • Kursy językowe we własnej siedzibie lub siedzibie klienta.

 

Dlaczego jeszcze nasi wyspecjalizowanie tłumacze mogą się przydać w Twojej firmie?

 

Nasi tłumacze rozumieją, że skuteczne tłumaczenia to coś więcej niż proste przekazywanie informacji. Posługując się biegle językami są w stanie tłumaczyć naprawdę kompetentnie, co jednak nie oznacza automatycznie. Nasi profesjonalni tłumacze choć są specjalistami w swoim fachu, to nadal poświęcają swój czas na doskonaleniu swoich umiejętności w celu tworzenia wysokiej jakości tłumaczeń w wielu europejskich, jak i pozaeuropejskich językach.

 

Jesteśmy w stanie dostarczyć tłumaczenia z szerokiego wachlarza sektorów przemysłu. Nasi tłumacze, którzy pracują nad tymi projektami, mają doświadczenie i specjalistyczną wiedzę na temat konkretnego sektora przemysłu. Poniżej prezentujemy przykłady z najbardziej popularnych sektorów przemysłu, które mogą potrzebować naszych tłumaczeń i umiejętności oferowanych przez naszych profesjonalnych tłumaczy.

 

Tłumaczenia prawne

 

Tłumaczenie dokumentów prawnych jest prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych i najbardziej technicznych rodzajów tego fachu. Dokładne tłumaczenie, które zapewnia taki sam efekt jak oryginał, ma ogromne znaczenie ze względu na poważne konsekwencje, jakie niosą ze sobą dokumenty prawne.

 

Tłumaczenia medyczne

 

W celu uniknięcia błędnej diagnozy i niedbalstwa medycznego ważne jest prawidłowo przetłumaczyć odpowiednie dokumenty medyczne pacjenta. Tłumaczenie medyczne, tak samo jak tłumaczenie prawne, są znane z tego, że są bardzo techniczne. Nasi tłumacze wykonujący takie prace posiadają doskonałą znajomość medycyny terminologicznej i związanych z nią procesów, ponieważ mają świadomość, iż wszelkie niedokładności mogą prowadzić do katastrofalnych konsekwencji.

Tłumaczenia marketingowego

 

Ten rodzaj wymaga od tłumacza więcej kreatywności w celu uzyskania skutecznego przekazu. Aby móc tłumaczyć teksty w celach marketingowych i reklamowych, każdy nasz profesjonalny tłumacz w tym zakresie posiada umiejętności i doświadczenie w marketingu.

 

Wiele firm chce teraz rozwijać swoje marki i docierać do międzynarodowych odbiorców – co jest najlepszą odpowiedzią na zapytanie, dlaczego nasi wyspecjalizowanie tłumacze mogą się przydać w każdym biznesie. W celu pozyskania większej ilości informacji na ten temat – zachęcamy do kontaktu!

Wynajem tłumaczy na potrzeby firmy

 

Nasze biuro tłumaczeniowe to kompleksowe podejście do tematu, stąd z myślą o potrzebach naszych Klientów w ramach naszej oferty zapewniamy także wynajem tłumaczy na potrzeby firm, w ujęciu zarówno długo-, jak i krótkoterminowym.

 

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

 

Tłumaczenie jest uważane przez wielu ludzi za zadanie, z którym może sobie poradzić każda dwujęzyczna lub wielojęzyczna osoba. Nic bardziej mylnego! Lepiej uświadomić sobie różnicę między skorzystaniem z usług profesjonalnego tłumacza, a amatorem.

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko