Tłumaczenia pisemne

 

Badania potwierdzają, że firmy, które zwiększają wydatki na tłumaczenia, częściej wychodzą na nowe rynki, zwiększają lojalność i przychody. W tym wszystkim, usługi tłumaczeniowe są istotną częścią skutecznego programu komunikacji i zgodności w biznesie.

 

Z naszych usług tłumaczenia pisemnego mogą korzystać dowolne branże:

 

  • Opieka zdrowotna – ważne dokumenty, instrukcje, recepty, karty zdrowia.

  • Usługi finansowe - dokumenty kredytowe, umowy, dokumenty hipoteczne, sprawozdania finansowe, wyciągi z rachunków, raporty kredytowe.

  • Ubezpieczenia - formularze roszczeń, raporty o wypadkach.

  • Ogólne potrzeby biznesowe - informacje o produkcie, komunikacja z klientami, materiały dla pracowników.

 

Wysokiej jakości tłumaczenia dokumentów – zapraszamy!

 

Jako dostawca usług, nasze biuro tłumaczeniowe korzysta z współpracy wybitnych specjalistów, aby zapewnić swoim klientom dokładnie znaczenie powierzonego w nasze ręce oryginalnego tekstu, który nie tylko można płynnie czytać, ale też można mieć pewność iż jest to tłumaczenie pisemne, które nie zawiera błędów. Dostosowujemy każdy projekt pod wymagania Klienta, biorąc pod uwagę złożoność dokumentu, jego zamierzone zastosowanie i trwałość. Każdy projekt obejmuje tłumaczenie oraz redakcję i korektę wykonaną przez innego tłumacza, abyśmy mogli mieć pewność, iż ostatecznie oddajemy w ręce klientów wysokiej jakości tłumaczenia za każdym razem.

 

Nasz zespół ekspertów to pewność:

 

  • doskonałych wyników,

  • zachowania terminów,

  • usług zgodnych z cennikiem

 

Zapewniamy najwyższą dokładność i zrozumienie treści w dowolnym języku z długiej listy europejskich i poza europejskich, jakie oferujemy. Na życzenie klienta potrafimy również skonfigurować przekazane w nasze ręce treści dla ich jak największej funkcjonalności i łatwości użycia.

 

Tłumaczenia pisemne – bez tajemnic!

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszym biurze i tym jak dokładnie realizujemy tłumaczenia pisemne - by zwiększyć ich zrozumienie, a równocześnie zmniejszyć wydatki, zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejmy każde wątpliwości, co więcej zrobimy to najszybciej, jak tylko jest to możliwe.

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko