Usługi tłumaczeniowe przysięgłe

 

W odpowiedzi na coraz większą otwartość Polski na rynki międzynarodowe oraz dla zapewnienia rzetelnych i poufnych usług tłumaczeniowych – w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tych o charakterze przysięgłym. Tłumaczenia przysięgłe to zwykle oficjalnie zaakceptowane tłumaczenie wykonywane przez profesjonalnego tłumacza zatwierdzonego przez właściwy organ w danym kraju.

 

Dzisiaj jesteśmy jednym z wiodących dostawców właśnie takich usług językowych, a równocześnie wysoko rozpoznawalną i uznaną organizacją w naszym kraju. Skuteczne i wydajne rozwiązania, jeśli chodzi o usługi tłumaczeniowe o charakterze przysięgłym dla różnych firm - lokalnych i międzynarodowych oraz klientów indywidualnych.

 

Oferujemy bardzo wyrafinowane i kompleksowe tłumaczenia przysięgłe - co jest naturalnym wynikiem profesjonalizmu specjalistów, z którymi współpracujemy. Nasz zespół składa się z doświadczonych i utalentowanych tłumaczy przysięgłych, wyznaczających nowy standard rozwiązań językowych.

 

Misja

 

Naszym podstawowym celem od zawsze było zaspokajanie potrzeb językowych naszych klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości i standardowych rozwiązań lingwistycznych – a oferowane tłumaczenia przysięgłe idealnie to obrazują.

 

Dbamy o:

 

  • ścisłe przestrzeganie terminów,

  • dokładność tłumaczenia,

  • zachowanie poufności i polityk prywatności,

  • przyjazne relacje z naszymi klientami.

 

Mamy ogromny zespół językoznawców, tłumaczy ustnych, tłumaczy przysięgłych, koordynatorów projektów - którzy pomagają nam każdego dnia trzymać te wysokie standardy.

 

Wizja

 

Postrzegamy siebie jako dostawcę rozwiązań językowych na światowym poziomie, koncentrującym się na jakości i zadowoleniu klienta. To dlatego też wierzymy w naszą kluczową rolę w pogłębianiu relacji między korporacjami międzynarodowymi, spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością i przedsiębiorstwami publicznymi, przedsiębiorcami i instytucjami z różnych krajów i kultur, a także każdym indywidualnym klientem – skutecznie eliminując bariery językowe.

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko