Profesjonalni tłumacze

 

Kim są nasi profesjonalni tłumacze?

 

Tłumacz to zawód, w którym osoba przechodzi przez specjalistyczne szkolenia w celu przekształcenia tekstu pisanego z jednego języka na inny bądź – w przypadku tłumaczeń ustnych, kursy pozwalające na doskonalenie przekładania języka mówionego.

 

Poniżej kilka najważniejszych powodów, dla których warto wynająć tłumacza profesjonalnego z naszego zespołu.

 

#1 Pasja.

 

Nasi tłumacze, kochają to – co robią. Wykorzystują wszystkie dostępne środki i wkładają dużo wysiłku, aby każde realizowane przez nich tłumaczenie było doskonałe.

 

# 2 Umiejętności tłumaczeniowe.

 

Dobry tłumacz musi mieć określone umiejętności językowe. Nasi specjaliści perfekcyjnie opanowali nie tylko język obcy, którym się posługują, ale także same umiejętności tłumaczenia.

 

# 3 Motywacja i rozwój.

 

Każdy nasz tłumacz jest bezustannie zmotywowany do tego, aby kontynuować naukę nowych słów i wyrażeń. Proces uczenia się dla naszych tłumaczy nigdy się nie kończy.

 

# 4 Bogate słownictwo.

 

Dobry tłumacz musi mieć w swojej głowie szeroki leksykon słów, nie tylko w języku obcym, ale także w języku ojczystym. To ułatwi tłumaczenie i wpływa pozytywnie na jakość tłumaczenia. Nasi tłumacze posiadają taki zasób słownictwa, a do tego wciąż poznają nowe terminy techniczne w konkretnych dziedzinach, takich jak biznes, prawo, czy inżynieria itd.

 

# 5 Przejrzystość.

 

Dobrym tłumacz potrafi wyrazić ideę tekstu źródłowego w jak najbardziej wyraźny sposób, bez dwuznaczności. Nasi potrafią to doskonale, umiejętnie unikając trudnych struktur i wyrażeń, kiedy mogą używać prostych i bardziej zrozumiałych.

 

# 6 Jakość tłumaczenia.

 

Nasi tłumacze mają zdrowe obsesję na punkcie jakości tłumaczeń, które zapewniają.

 

# 7 Zasoby.

 

Aby osiągnąć wyżej wymienioną jakość, każdy nasz tłumacz potrafi wykorzystać wszystkie dostępne zasoby.

 

Niezależnie od powyższych cech, które każdy profesjonalny i specjalistyczny tłumacz posiadł poprzez skuteczne uczenie się i praktykę w swojej dotychczasowej karierze, może zapewnić również określone techniki tłumaczeń w zależności od wymagań klienta. Na przykład niektórzy klienci czy szczególne dokumenty potrzebują tłumaczenia słownego, dosłownego, semantycznego lub komunikatywnego. Każdy z naszych profesjonalistów jest sobie w stanie z tym poradzić.

 

To nie koniec!

 

Zapraszamy ponadto na kursy językowe realizowane u nas, bądź w siedzibie Klienta – wedle uznania. Dzięki nim każda firma będzie gotowa do wypłynięcia na podbój międzynarodowego rynku!

 

Nasze szkolenia językowe to:

 

  • sprawdzone techniki nauczania

  • profesjonalizm w przyjemnej atmosferze

  • atrakcyjne ceny

  • fachowa i uprzejma kadra

 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do kursów językowych czy też jakiejkolwiek innej części naszej oferty – zapraszamy do kontaktu!

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko