TŁUMACZENIA Bielsko Biała

 

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe na miarę XXI wieku

 

Witamy na stronie biura tłumaczeń – z pasją i doświadczeniem wykonujemy profesjonalnej jakości usługi tłumaczeniowe od ponad 20 lat. Z bezustannym zaangażowaniem realizujemy wszelkie zlecenia – nie ma dla nas zbyt małych, ani zbyt dużych zadań. Do wszystkich podchodzimy z należytą starannością i z indywidualnym nastawieniem. Co więcej, jesteśmy otwarci na lingwistyczne wyzwania!

 

W ramach naszej szerokiej oferty zapewniamy usługi tłumaczeniowe:

 

  • przysięgłe,

  • zwykłe,

  • ustne,

  • pisemne.

 

Bez względu jednak na to, o jakich tłumaczeniach mowa – niezmiennie gwarantujemy terminowość i poufność, szanując czas i prywatność każdego naszego klienta.

 

Oto tylko kilka powodów, które sprawiają iż jesteśmy w stanie zapewnić lepszą obsługę niż nasi konkurenci:

 

  • cennik adekwatny do jakości

  • szeroka gama języków

  • współpraca z wykwalifikowaną kadrą tłumaczy

  • profesjonalne podejście

 

Nasze biuro tłumaczeniowe zdobyło na przestrzeni lat godną pozazdroszczenia reputację, za czym kryją się wysokiej jakości tłumaczenia, które dostarczamy naszym klientom już od dawna.

 

Jesteśmy dumni, że posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w oferowaniu profesjonalnych usług tłumaczeniowych w wielu językach. Nasza propozycja jest dedykowana dla szerokiego grona klientów z różnych branż, w tym z sektora prawnego, finansowego, medycznego i medialnego. Dostarczamy także klientom korporacyjnym certyfikowane usługi tłumaczeniowe oraz prowadzimy kursy językowe – zapraszając do nas, ale również w siedzibach firm, jeśli tak życzy sobie klient.

 

Wybierając nasz można mieć pewność, że stawia się na profesjonalnych tłumaczy oraz równocześnie na zespół fachowców językowych nie bojących się nowych wyzwań!

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko