Terminowość, poufność, dobre ceny

 

Terminowość, poufność, dobre ceny – dlaczego właśnie nasze biuro tłumaczeń?

 

Naszymi priorytetem jest to, by zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia w konkurencyjnych cenach i jak najszybszym czasie. Wszyscy w naszym zespole pracują harmonijnie zmierzając do tego samego celu: zadowolenia naszych klientów. Dlatego też ustaliliśmy wewnętrzne wytyczne dotyczące jakości, które pomagają nam doskonalić nasze prace i ulepszyć nasze procedury, a tym samym osiągnąć optymalny wynik w możliwie najkrótszym czasie.

 

Profesjonalizm godny zaufania

 

Wszystkie nasze tłumaczenia są wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy, specjalizujących się w dziedzinie lub tematyce tłumaczenia i podlegają kontroli jakości – co naszym zdaniem jest czynnikiem niezbędnym w celu zagwarantowania maksymalnej jakości realizacji.

 

Jeśli chodzi o projekty na dużą skalę, na przykład projekty, które wymagają udziału kilku tłumaczy ze względu na pilność projektu, zasadnicze znaczenie ma przeprowadzenie przeglądu z ramienia odrębnego profesjonalisty, dla zapewnienia spójności i ujednolicenia w jak największym stopniu różnych części tłumaczenia. Dzięki temu też, wszystkie nasze tłumaczenia są spójne z terminologią, co ma podstawowe znaczenie dla zapewnienia nieskazitelnego wyniku końcowego i doskonałej jakości, a także redukcji kosztów.

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko