Tłumaczenia ustne

 

Nasze biuro oferuje usługi tłumaczenia ustnego w wielu językach europejskich i pozaeuropejskich. Wszyscy nasi tłumacze utrzymują ścisłe standardy profesjonalizmu i posiadają wyjątkowe umiejętności językowe i interpersonalne, które pomagają w interakcjach związanych z realizowaną usługą tłumaczenia ustnego.

 

Z chęcią pojawimy się na małych bądź dużych konferencjach czy wszelkich innych spotkaniach, w których wymagana jest znajomość języków obcych. Zapewniamy w tym celu zespół wyszkolonych tłumaczy dostarczając wszystko, co potrzebne, aby pomyślnie przeprowadzić globalne spotkania, w tym usługi tłumaczeń ustnych we wskazanym miejscu – zarówno w wydarzeniach o charakterze formalnym, jak i nieformalnym.

 

Dlaczego warto zdecydować się na naszych tłumaczy?

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie płynności w komunikacji na każdym z tych spotkań, dlatego też pracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami, Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować jak najlepszą osobę do zleconego nam zadania. W razie potrzeby dostarczamy niezbędny sprzęt. Nasze usługi tłumaczeń ustnych są gwarancją doskonałej jakości w każdym aspekcie.

 

Oferujemy różne typy tłumaczeń ustnych, w zależności od charakteru spotkania. Np:

 

  • na spotkaniach biznesowych,

  • prezentacjach,

  • negocjacjach.

 

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko