Kursy językowe angielski bielsko

 

Kursy języka angielskiego - dlaczego cały czas warto się zapisać?

 

Uczenie się nowego języka jest zawsze doskonałym pomysłem, a jednym z najbardziej przydatnych języków jest... język angielski! 1,5 miliarda ludzi mówi dziś po angielsku. Na całym świecie angielski jest domyślnym wyborem większości krajów i najważniejszy, bez względu na to o jakiej branży mówimy. Możesz nawet zaskoczyć Cię tym, jak różne kraje staną się dla Ciebie bardziej dostępne tylko temu, że masz za sobą kursy językowe angielski bielsko i umiesz płynnie się posługiwać tym językiem. Korzyści płynące z nauki angielskiego są naprawdę ogromne, dlatego pozwolimy sobie rzucić okiem na kilka tych fantastycznych korzyści, jakie można uzyskać dzięki nauce tego języka. Niektóre z nich mogą nawet Cię zaskoczyć!

 

Główne zalety nauki angielskiego – zaczynamy!

 

Nauka dowolnego języka dba o to, by mózg człowieka był cały czas aktywny i wyzwolony. W rzeczywistości Twój mózg zmienia aktywność elektryczną podczas nauki nowego języka. Bez względu na wiek, od którego zaczynasz i zapisujesz się na kursy językowe angielski bielsko – zawsze pojawiają się te korzyści z nauki nowego języka. Kiedy decydujesz się na naukę języka angielskiego, dajesz sobie wyjątkowo rygorystyczny trening ze względu na jego skomplikowaną naturę.

 

Angielski jest kombinacją kilku źródeł, takich jak:

 

 • germański

 • łaciński

 • francuski.

 

W związku z powyższym osoby, dla których jeden z powyższych języków jest ojczystą mową – będą mieli przewagę, jeśli chodzi o naukę języka angielskiego. Z drugiej strony mieszkańcy z krajów, takich jak Japonia będą musieli przejść przez różne psychiczne przeszkody, aby móc zrozumieć i opanować głównie nieznane im dźwięk, jakie napotkają właśnie w języku angielskim. Dodatkowo, przy pisowni słów zmieniających się w całym anglojęzycznym świecie, trudno jest uzyskać poprawną wymowę poszczególnych słów. Jeśli nam nie wierzysz, po prostu poproś Amerykanina i Anglika, by powiedzieli „aluminium”. Jeśli więc chcesz rozwinąć więcej mięśni w swoim mózgu - kursy językowe angielski bielsko to doskonały wybór.

 

Większy potencjał na rynku pracy

 

Świat może nie mieć globalnego języka, ale angielski jest domyślną opcją dla niezliczonych form komunikacji na całym świecie. Dlatego jedną z korzyści płynących z uczenia się języka angielskiego jest to, że znacznie zwiększa on Twój potencjał rekrutacyjny. Jest to nie tylko atrakcyjne dodatkiem w CV, ale również statystycznie udowodniono, że zwiększa to Twoje szanse na dobrą pracę.

 

Ma to miejsce ze względu na aspekty:

 

 • biznesowe

 • edukacyjne

 • technologiczne

 

Jeśli chodzi o biznes - globalizacja popchnęła język na takie obszary świata, do których inaczej by nie dotarł. Niedawna ankieta przeprowadzona w serwisie LinkedIn wykazała, że 90% dyrektorów ds. zasobów ludzkich, dyrektorów generalnych i organizacji producentów twierdziło, że posiadanie anglojęzycznych pracowników jest korzystne dla ich przedsiębiorstw. Prawdopodobnie tak twierdzą, ponieważ wpływ języka angielskiego na świat biznesu jest od dawna odczuwalny. Dziś jest ostoją w sektorze biznesowym.

 

Nauka jest również w dużej mierze skoncentrowana na języku angielskim. Dzięki nowym warunkom i opublikowanym artykułom, które najczęściej pojawiają się w języku angielskim, korzyści płynące z nauki angielskiego są ogromne. I jeszcze jedną z licznych korzyści nauki języka angielskiego jest dostęp do 55% treści dostępnych obecnie w Internecie. Tym samym kursy językowe angielski bielsko stają się praktycznie kluczem do Internetu.

 

Dla kochających podróże – nie ma lepszego języka do nauki niż angielski!

 

Myślisz, że angielski może Cię zabrać tylko do miejsc takich ja:

 

 • USA,

 • Wielka Brytania,

 • Kanada?

 

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość: na całym świecie jest ponad 50 krajów anglojęzycznych (!). W wielu miastach, szczególnie w Europie, angielski jest prawie nieoficjalnym drugim językiem, gdzie turyści stanowią znaczącą część społeczności. Nawet w takich miejscach jak Chiny, gdzie kilka milionów z 1,3 miliarda w kraju mówi ich narodowym językiem, masz dużą szansę spotkać się z Anglikami. Wystarczy spojrzeć na niektóre miejsca na całym świecie, w których można wykorzystać kursy językowe angielski bielsko by naprawdę poczuć korzyści płynące z nauki tego języka:

 

 • Australia

 • Belize

 • Nowa Zelandia

 • Szwecja

 • Holandia

 • Dania

 • Singapur

 • Malezja

 • Korea Południowa

 • Argentyna

 

Gotowy na odebranie paszportu?

 

Większe możliwości edukacyjne – z językiem angielskim

 

Podobnie jak w odniesieniu do podania o pracę, jedną z najlepszych korzyści nauki angielskiego są związane z tym możliwości edukacyjne. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do najlepszych szkół, takich jak Harvard,Oxford, czy Cambridge- znajomość języka angielskiego zapewnia Ci niesamowitą przewagę. Oczekuje się, że około 2 miliardów ludzi na całym świecie będzie uczyć się angielskiego przez następną dekadę, wchodzisz w to? Już wiesz dlaczego powinieneś zapisać się jak najszybciej na kursy językowe angielski bielsko.

 

Zostań lepszym... pisarzem!

Jednym z najlepszych sposobów na zrozumienie nowego języka jest pisanie. Im więcej piszesz, tym więcej ekspozycji na nowy język zyskujesz.. Pomaga to w zrozumieniu książki, a ostatecznie w kreatywności. W środowisku szkolnym pisanie pomaga prowadzić podstawy nowego języka. Pomyśl o swoich wczesnych latach edukacji. Jak często pisałeś alfabet i podstawowe zdania? To samo dotyczy uczenia się jako osoba dorosła. Z kolei ten regularny wysiłek pomoże Ci wziąć te proste słowa na wyższy poziom i zbudować swoją wiedzę. Proste słowa zamieniają się w bardziej skomplikowane i wkrótce będziesz zrozumiesz opisowe słowa potrzebne do tego, aby stać się twórczym pisarzem.

 

Podobnie jak chcąc zostać muzykiem, nie zrozumiesz swojego instrumentu, dopóki nie spędzisz z nim długich godzin ćwiczeń - to samo dotyczy języka angielskiego. Zacznij pisać dzisiaj, zobacz zalety już wkrótce!

 

Radość z klasycznej literatury i kinematografii

 

W ciągu ostatnich kilku stuleci wiele klasycznych dzieł filmowych i literackich na świecie powstało właśnie w języku angielskim. Chociaż można uzyskać dostęp do przetłumaczonych wersji, zawsze jest coś niesamowitego w zapoznaniu się z oryginałem. To samo można powiedzieć o klasycznych pracach przetłumaczonych na język angielski. Tego rodzaju nieudane tłumaczenia utrudniają docenienie niektórych wspaniałych dzieł anglojęzycznych artystów od Szekspira do Stephena Kinga. Od Hitchcocka po Scorsese, aby naprawdę poczuć sens wybornego filmu lub literatury, najlepiej poczuć to w ojczystym języku twórcy.

 

Podobnie kolejną z korzyści nauki angielskiego jest zrozumienie popkultury. Jeśli dowiesz się czegoś na temat niektórych z dzisiejszych filmów, natychmiast dostajesz do dyspozycji temat, który można przegadać z milionami ludzi na całym świecie. Mamy nadzieję, że dzięki temu uzyskasz dostęp do większej ilości możliwości mówienia i praktykowania!

 

Kursy językowe angielski bielsko a korzyści imigracyjne

 

Jeśli nie mówisz po angielsku, może to przynieść Ci pewne ograniczenia np. w Stanach Zjednoczonych, aby zostać obywatelem tego kraju, musisz zdać test z języka angielskiego. Idąc dalej, znalezienie zatrudnienia jest trudne, nawet jeśli mówisz po angielsku, a bez tego rynek pracy dopiero staje się znacznie zawężony. To powoduje obciążenie dla Twoich finansów i ogólnej jakości życia. Co więcej, sprawia, że codzienne życie staje się niewiarygodnie trudne. Wyobraź sobie, że musisz iść do sklepu spożywczego, na dworzec autobusowy a nawet do szpitala w obcym kraju, nie rozumiejąc angielskiego…. Ciężko, prawda?

 

W przypadku niektórych rodzin nie każde pokolenie mówi po angielsku, gdy przyjeżdża do nowego kraju. Jeśli tak jest, zaangażuj rodzinę w naukę. Naucz starsze pokolenie trochę angielskiego i obserwuj, jak żyje się im łatwiej, od czasu gdy zaczęli kursy językowe angielski bielsko.

 

Znając angielski – jesteś mądrzejszy!

 

Ostatnie badania potwierdzają to, co większość z nas podejrzewała od jakiegoś czasu: dwujęzyczne mózgi wykazują lepszą uwagę i skupienie niż inne. Ten wyczyn jest przypisywany głównie dowodom, które zdają się wskazywać na związek pomiędzy dożywotnim zadaniem przejścia między językami a ulepszonymi umiejętnościami koncentracji.

 

Twoja poprawa skupienia i uwagi prawdopodobnie wynika z podwójnego podejścia. Aby skutecznie nauczyć się nowego języka, musisz zwrócić uwagę na to, czego nauczyły Cię kursy językowe angielski bielsko., a także na ludzi, z którymi rozmawiasz. Jeden czynnik bez drugiego prawdopodobnie nie wytworzy żadnej rozmowy. Aby poprawnie posługiwać się tym językiem – musisz być sprawnym mówcą i słuchaczem zatazem. Jest to szczególnie ważne podczas podróży. Jak już mówiliśmy, angielskie akcenty zależą od regionu, w którym się znajdujesz. Z właściwą dbałością o szczegóły nawet najtrudniejsze z dialogów Cię nie zastraszą! A skoro już przy ty jesteśmy… powiedzieć, że angielski ma kilka dialektów do wyboru, byłoby niedopowiedzeniem. Istnieje kilka międzynarodowych klasyfikacji używanych do oznaczania języka angielskiego, ale nawet jeśli wybierzesz jeden region, będzie to już wyzwanie na całe życie, aby spróbować zrozumieć każdy dialekt.

 

Jednakże, rozumiejąc angielski, dajesz sobie korzystną przewagę. Od turystyki po przeprowadzkę do nowego regionu świata, jeśli poznasz angielski – to bardzo sobie pomożesz. Możesz nie być w stanie uchwycić wszystkiego w każdym dialekcie, ale zrozumienie angielskiego w najprostszej jego formie już pomoże Ci zrozumieć, co mówi się w całym kraju.

 

Podczas gdy niektóre dialekty mogą sprawić, że nawet rodzimi mówcy będą mieli problemy z ich zrozumieniem, znajomość angielskiego będzie bardzo korzystna dla zrozumienia otaczającego Cię świata. Edukacja, zatrudnienie i społeczności stają się bardziej dostępne, im więcej się uczysz i pojmujesz naukę języka angielskiego.

 

Teraz, gdy zrozumiesz główne zalety nauki angielskiego, najlepiej będzie jeśli zapoznasz się bliżej z oferowanymi przez nas kursami, tym jak są prowadzone – by przekonać się na 100%, że nasze kursy językowe angielski bielsko pomogą Ci osiągnąć te wszystkie korzyści, o których była mowa powyżej.

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko