Kursy językowe francuski bielsko

 

Witamy w świecie kursów języka francuskiego!

 

W dzisiejszym świecie mówienie jednym językiem obcym to zdecydowanie za mało. Osoby posługujące się kilkoma językami zwiększą swoje szanse na znalezienie pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Co więcej, nauka innego języka wzbogaca umysł i otwiera nowe horyzonty, zarówno osobiste, jak i te o charakterze zawodowym. W tym miejscu jednak chcemy się skupić na jednym z najpiękniejszych języków: francuskim.

 

Mówienie w dowolnym obcym języku może prowadzić do wspaniałych doświadczeń w pracy, edukacji czy podróży, a.jako oficjalny język 29 krajów na całym świecie, francuski jest jednym z najlepszych wyborów dla uczących się języka, a jego wiele unikalnych zalet może uczynić go właściwym wyborem również dla Ciebie!


Jeśli zastanawiasz się nad nauką języka francuskiego, ale nadal nie jesteś pewien, mamy tutaj wiele wspaniałych powodów, które na pewno przekonają Cię do tego, by zapisać się czym prędzej na kursy językowe francuski bielsko.

 

Nauka języka francuskiego – dlaczego warto?

 

Francuski jest, razem z językiem angielskim, jedynym językiem czynnie używanym na wszystkich pięciu kontynentach Właściwie to na całym świecie ponad 220 milionów ludzi mówi po francusku (!). Warto też przytoczyć takie fakty:

 

 • Francuski jest ważnym językiem komunikacji międzynarodowej.

 • Jest drugim najpopularniejszym językiem po angielskim i szóstym najczęściej używanym językiem na świecie.

 • Francuski jest również drugim najczęściej nauczanym językiem po angielskim i jest nauczany na każdym kontynencie.

 

Francja prowadzi również największą międzynarodową sieć instytutów kultury, które prowadzą kurs języka francuskiego dla blisko miliona uczniów, dlatego nikt nie powinien zaprzeczać temu, iż kursy językowe francuski bielsko są naprawdę tematem, którym warto się zainteresować bliżej.

 

Umiejętność mówienia zarówno po francusku, jak i po angielsku jest ogromną zaletą w znalezieniu pracy. Można wtedy kontaktować się z licznymi wielonarodowymi firmami posługującymi się francuskim jako językiem roboczym w wielu różnych sektorach na przykład są to:

 

 • handel detaliczny,

 • motoryzacja,

 • towary luksusowe,

 • aeronautyka,

 • i tym podobne.

 

Francja, jako piąta pod względem wielkości gospodarka świata, przyciąga przedsiębiorców, naukowców i śmietankę zagranicznych studentów. Chcesz znaleźć się wśród nich? Wiesz co zrobić!

 

Niezależnie od branży i zawodu, nauka języka francuskiego może pomóc Ci komunikować się z klientami, sprzedawcami i pracownikami w innych krajach. Jeśli jednak pracujesz w międzynarodowym biznesie lub polityce, francuski jest niezwykle przydatny - organizacje takie jak NATO, a nawet Międzynarodowa Komisja Olimpijska używają francuskiego jako języka urzędowego. Jak zatem widać, nauka francuskiego może doprowadzić Cię do wyższej pozycji w Twojej obecnej firmie lub nawet doprowadzić Cię do wymarzonej pracy!

 

 

Wprowadzenie do niezrównanego świata kultury i rozrywki!

 

Francuski jest często uważany za najważniejszy język w świecie kultury i rozrywki. Tym samym każda lekcja francuskiego to kulturalna podróż do fascynującego świata mody, doznań kulinarnych w gastronomii, wspaniałej sztuki, architektury i nauki. Nauka języka francuskiego oferuje również dostęp do dzieł wielkich francuskich pisarzy, takich jak Victor Hugo czy sławni poeci, tacy jak Charles Baudelaire. Ich dzieła czytane w oryginalnym tekście to coś niesamowitego. Oznacza to, że można usłyszeć głosy aktorek takich Juliette Binoche w czystej formiw, czy czerpać najwyższą przyjemność z tego, że można zrozumieć słowa francuskich pieśni śpiewanych przez Édith Piaf, a nawet samemu je zaśpiewać.

 

Mówienie po francusku otwiera możliwości wyższego wykształcenia na jednych z najbardziej znanych francuskich uniwersytetach jak dla przykładu Pierre Marie Curie University czy tych elitarnych grandes écoles i to często na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Studenci z dobrym poziomem znajomości języka francuskiego mogą ubiegać się o stypendium rządu francuskiego, aby zapisać się na wybrany przez siebie kurs podyplomowy we Francji, prowadzący do uznawanych na całym świecie studiów podyplomowych.

 

Zwiedzanie Paryża i reszty Francji

 

Francja jest największym na świecie celem turystycznym i przyciąga ponad 79,5 miliona odwiedzających każdego roku. Kursy językowe francuski bielsko dadzą Ci możliwość mówienia w tym języku – wtedy naprawdę ​​przyjemniej jest zwiedzać Paryż i wszystkie regiony Francji (od łagodnych klimatów Lazurowego Wybrzeża po ośnieżone szczyty Alp czy skaliste wybrzeże Bretanii) i oferuje to też wgląd w francuską kulturę, mentalność i styl życia. Francuski jest również przydatny podczas podróży do:

 

 • Afryki,

 • Szwajcarii,

 • Kanady,

 • Monako,

 • Seszeli

 • wielu innych miejsc.

 

Nawet podstawowa znajomość języka francuskiego może sprawić, że podróżowanie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze, umożliwi Ci to sprawną komunikację z ludźmi w hotelach, restauracjach i systemach tranzytowych.

 

Język, który otwiera świat

 

Po języku angielskim i języku niemiecku francuski jest trzecim najczęściej używanym językiem w sieci internetowej, wyprzedza nawet język hiszpański (!). Umiejętność posługiwania się językiem francuskim oferuje alternatywną wizję świata poprzez komunikację z francuskimi mówcami z całego świata. Zyskujesz też dostęp do wiadomości pochodzących z wiodących francuskojęzycznych międzynarodowych mediów jak na przykład Radio France Internationale.

 

Poza tym, francuski jest językiem analitycznym, pozawala na to, by:

 

 • rozwijać umysł

 • konstruować myśli

 • wzmacniać krytyczne myślenie

 

Tym językiem posługiwało się tak dużo wielkich filozofów i wybitnych naukowców, że decydując się na kursy językowe francuski bielsko można poczuć się naprawdę wybitnie. To możliwość poznania różnych punktów widzenia, zdobywania cennych umiejętności niezbędnych do dyskusji i negocjacji – w końcu chodzi o język oświecenia!

 

Pozwól, że przedstawimy Ci jeszcze kilka najlepszych korzyści z nauki i mówienia po francusku!

 

Możliwość komunikacji z Francuzami. To jest najbardziej oczywiste, prawda? Nawet jeśli coraz więcej Francuzów mówi po angielsku i podejmie wysiłek, aby z Tobą porozmawiać w tym języku, jest wciąż wielu, którzy nie znają angielskiego, nie mówiąc już o polskim. Zatem to, że sam wyjdziesz z inicjatywą i nauczysz się tego języka – otwiera Ci drogę do nowych znajomości.

 

Francuski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Jest nie tylko bardzo rozpowszechnionym, ale także potężnym językiem biznesowym. Przede wszystkim jednak tak wiele ludzi decyduje się na kursy językowe francuski bielsko bo jest naprawdę pięknym językiem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz do Francji, Kanady, większości krajów afrykańskich, czy po prostu chcesz odświeżyć swoje umiejętności francuskie jakie zdobyłeś jakiś czas temu w szkole – kurs językowy pomoże Ci zapoznać się z wszelkimi niezbędnymi komponentami języka francuskiego.

 

Dlaczego nauka języka francuskiego u nas?

 

Nasze kursy językowe francuski bielsko przedstawiają uczniom ważne podstawowe zagadnienia gramatyki francuskiej, należą do nich np. koniugacje czasowników wyrażające przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jednak można też zdecydować się na kurs, który jest ukierunkowany na konwersacyjne francuskie słownictwo, taki bowiem pomoże radzić sobie z codziennymi sytuacjami, takimi jak np.:

 

 • poznawanie nowych ludzi,

 • uprawianie hobby,

 • zamawianie jedzenia,

 • dokonywanie rezerwacji.

 

Pod koniec kursu każda osoba będzie wyposażona w wiele ważnych narzędzi, które są potrzebne, gdy odwiedzasz francuskojęzyczny kraj. Pamiętaj jednak, że nauka języka naprawdę sprowadza się do ciągłej praktyki. Jeśli nauczysz się wielu punktów gramatycznych i jak najwięcej słów - język francuski stanie się Twoją drugą naturą. Ale najpierw musisz nauczyć się podstaw i musisz się ich poprawnie nauczyć, a w tym niezbędne okazują się nasze kursy językowe francuski bielsko. Jeśli źle zrobisz coś od początku i wyrobisz w sobie złe nawyki - reszta nauki będzie o wiele trudniejsza.

 

Zacznij więc swoją naukę bardzo dobrze od naszego kursu, by od początku móc skupiać się na naprawdę istotnych rzeczach. Już od pierwszej godziny nauki będziesz o krok bliżej do bycia płynnym mówcą w języku francuskim!

 

Poprawianie umiejętności w zakresie języka francuskiego


Francuski jest używany przez 110 milionów native speakerów, jest oficjalnym językiem w 29 krajach i ma 190 milionów nie-native speakerów na całym świecie. Nasze kursy językowe francuski bielsko są idealne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym językiem, jak i tych, którzy mieli już z nim trochę kontaktu i chcą nadal pogłębiać swoją wiedzę i rozumienie zarówno gramatyki, jak i słownictwa tego wspaniałego języka.


Decydując się na ten kurs, można mocno poprawić umiejętności wymowy. Następnie przyjdzie pora na zdobywanie wiedzy na temat coraz bardziej użytecznego słownictwa i dalszej rozbudowy umiejętności liczenia w języku francuskim, co także jest bardzo przydatne. Poprawisz również swoje zrozumienie i znajomość zasad gramatycznych, w szczególności używania:

 

 • przymiotników

 • przysłówków

 • zaimków.


Nasze kursy mogą być też bardzo interesujący dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w krajach francuskojęzycznych i tych, którzy chcieliby skuteczniej komunikować się ze swoimi kolegami mówiącymi po francusku. Lubimy też spotykać się na kursach z indywidualnymi studentami uczącymi się języka francuskiego, którzy chcieliby dalej doskonalić swoje zrozumienie tego języka. Wszystkich zapraszamy!

 

Opanowanie gramatyki francuskiej i słownictwa

 

Zapraszamy na nasze kursy językowe francuski bielsko również wszystkie osoby chętne do pogłębiania znajomości francuskiego słownictwa i tego, by równie dobrze opanować ważne obszary gramatyki, które znacznie poprawią zrozumienie tego języka i zdolność do skutecznego komunikowania się z rodowitymi Francuzami.

 

W ramach kursów zapewniamy szeroki zakres różnych tematów i słownictwa związanego na przykład z miejscami pracy, jazdą samochodem czy muzyką. Wszyscy, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i pogłębić znajomość tego języka nie będą rozczarowani.

 

Formularz wyceny

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a jego koszt uzależniony jest od ilości stron, stopnia trudności tekstu oraz języka oryginału. Każdy tekst podlega odrębnej wycenie tak, aby móc zapewnić najwyższą jakość przy niewielkich kosztach. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem ds. tłumaczeń, który przygotuje dla Państwa jak najkorzystniejszą ofertę.


Firma


Wyświetl większą mapęKontakt z nami

Zapraszamy do współpracy

Copyright © Linguapoint - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko